محل تبلیغات شما
من صرفا می‌دانم که این کار از طریق های منفی در سئو محسوب می‌شوند و قطعا گوگل به آن‌ها اگاه است. پس در حال پیشه روی این قضیه است و در آینده  نزدیک  با بروزرسانی های خودش حسابی وب سایت هایی که چنین سوء کاربرد های ظریفی انجام داده‌اند را مجازات خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنم که تمام وقت به سئو کلاه سفید (یا حداقل سئو کلاه خاکستری) فکر کنید و انرژی و بودجه‌تان را برای آن بگذارید و وقت و منابع خود را با این گونه تاکتیک ها هدر نکنید. بهتر است بروید سراغ نوشتن یک محتوای عالی با یک تجربه کاربری عالی…

آیا شما باید از Crowd Searching بهره‌گیری کنید؟
نه، نه و بازم نه…

من به شدت توصیه می‌کنم که حوزه خودتان را با به کارگیری چنین تاکتیک هایی نابود نکنید. این تاکتیک ها برای سلامت دراز مدت سئو شما به شدت خطرناک هستند. چرا که دیر یا زود الگوریتم های گوگل با بروزرسانی هایشان سراغ شما خواهند آمد.

اگر پروا کرده باشید با هر بار بروزرسانی پاندا، پنگوئن و دیگر الگوریتم های گوگل تغییرات عمده ای در SERPs رخ داده است چرا که بسیاری از طریق های کهنه و سوء بهره‌گیری های کاربران بدست این الگوریتم ها نابود شده‌اند.

به جای استفاده از این روش ها روی موارد پایین تمرکز کنید:
تولید محتوای عالی
سعی کنید کاربرانتان را درگیر کنید و تجربه ای لذت بخش به آن‌ها ارائه دهید.
محتوایتان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
برای استفاده از کلمات کلیدی تحقیقات ریزبین و پسندیده انجام دهید.
یک کانال آپارات جذاب و آموزنده برپایی کنید.
ساختن یک وب سایت و 

افزایش بازدید وبلاگ و ایجاد یک جریان روان درآمدی، موعد بر هست و صبر زیادی میطلبد.


پیشنهاد من به شما این است که به کلی گذرگاه های سوء کاربرد و بعید زدن گوگل را فراموش کنید و در عوض بر روی قوانین گوگل تمرکز کنید و آن‌ها را به واقعیت پیاده سازی کنید. کوشش کنید همش هم برای خوانندگان و هم برای گوگل بنویسید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی