محل تبلیغات شما

سلام خدمت وردپرسی های عزیز ، هیچ میدونستید میتونید با وردپرس مجلس تاسیس کنید؟ بله ، با افزونه بی بی پرس میتونید تالار گفتمان های جالب و کاملی با وردپرس راه اندازی کنید.امروز با ما باشید با آموزش راه اندازی مجلس در وردپرس


bbpress افزونه ای وردپرس هست برای ساخت و مدیریت 

انجمن وردپرس که بدست سازندگان وردپرس ساخته و بروزرسانی می شود و با آن می توانید به راحتی آب خوردن انجمن های گفتگوی سایت وردپرسی خودتان را ایجاد کنید.


آموزش تاسیس انجمن با bbpress

ابتدا بی بی پرس را از انتهای همین صفحه دانلود کنید.


بعد از دانلود ، بی بی پرس را مشابه هر افزونه وردپرسی دیگری نصب و فعالسازی کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.


بعد از نصب افزونه میبینید که در ستون کناری وردپرس شما سه دسته به نامهای انجمن ها ، سوژه ها و پذیرش ها اضافه شده.


آموزش نصب بی بی پرس

انجمن ها:


در اینجا می توانید فهرست دسته بندی مجلس ها و تالار گفتمان های سایتتان را مدیریت کنید. این تقدیر برای بخش بندی و مرتب کردن بایگانی تاپیک های تالار گفتگوی شما بکار می رود. یعنی به عبارتی سایر مجلس شما را به تقسیم های مختلفی دسته می کند.


موضوع ها:


در این تقدیر می توانید لیست موضوعات ( تاپیک های ) ارسالی در مجلس ها را ببینید و آنها را مدیریت کنید. این بخش جزئیات کاملی در مورد موضوعات مطرح شده در مجلس به شما می دهد. پذیرش ها ، تعداد کاربران این جستار ، واپسین بروزرسانی و …


پاسخ ها:


این تقسیم لیست پاسخ های ارسال شده برای موضوعات مجلس ها را به شما نمایش می دهد. نحوه کار با تقسیم پذیرش ها هم همانند به مدیریت موضوعات مجلس هست.


تنظیمات بی بی پرس

شما از تقسیم تنظیمات > انجمن ها می توانید وارد پنل مدیریتی bbpress شده و تنظیمات مد نظر خود را روی مجلس وردپرس اعمال کنید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی